Hubungi Kami


ALAMAT PEJABAT

Tingkat 1 & 2, Sub Lot 3 & 4, Bangunan Baitulmal,
Jalan Haji Taha, 93400, Kuching, Sarawak.

ALAMAT PUSAT KEGIATAN

D/A SK (A) Datuk Haji Abdul Kadir Hassan,
Jalan Sultan Tengah 93050 Kuching, Sarawak.

TELEFON

082 – 230 726 / 728 / 732

FAKS

082 – 230 769

EMEL RASMI

info@bppmis.com || bppmis@gmail.com

 

SENARAI EMEL PENYELARAS / PENGURUS AKTIVITI

Encik Narawi bin Haji Udin
wina186@yahoo.com || narawi@bppmis.com

Aminah binti Ismail
mnh_ismail@yahoo.com || aminah@bppmis.com

Shamsiah binti Mahli
shamsiah@bppmis.com

Siti Zuriah binti Zezan
zuriahzezan@yahoo.com || sitizuriah@bppmis.com

Dayang Faizatulakmar binti Abang Kerni
dayangatul2301@gmail.com || dayang@bppmis.com

Dr. Hj. Zulwali Kifli Merawi
zulwalik@gmail.com || zulwali@bppmis.com

 

Sempena Majlis Penghargaan Warga BPP-MIS di Hotel Merdeka Palace

Barisan Staf BPP-MIS 2016

Berdiri Dari Kiri Belakang:

Effa Hasfa Rina, Salmi, Siti Zuriah, Nur A’in, Nor Faziella, Dayang Faizatulakmar, Mohd. Hafif, Samawi, Mohd. Khairul Iskandar, Shahriman, Normala, Sherina, Salina, Nurul Syakirah, Habibah, Nor Hafeza, Fatimah dan Maimunah.

Duduk Dari Kiri Hadapan:

Noraida, Aminah, Dr. Hj. Zulwali Kifli, Datu Dr. Hj. Adi Badiozaman, Hj. Sulaiman, Narawi dan Hj. Zamhari.

Tiada Dalam Gambar:

Hj. Ali, Shamsiah dan Awang Ierwan.

 

Selepas Mesyuarat Pengurusan 2014

Barisan Staf BPP-MIS 2014

Berdiri Dari Kiri Belakang:

Habibah, Siti Zuriah, Salina, Noraida, Normala, Shamsiah, Mohd. Arzeri, Awang Ierwan, Samawi, Mohd. Adha, Shahriman dan Yaakup.

Duduk Dari Kiri Hadapan:

Hj. Jamil, Narawi, Hj. Sulaiman, Dr. Hj. Zulwali, Datu Dr. Hj. Adi Badiozaman, Hj. Abang Abdul Wahed, Aminah, Hj. Saiee dan Zamhari.

Tiada Dalam Gambar:

Hj. Bolhan, Effa Hasfa Rina, Fatimah dan Maimunah